امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۴:۳۳ ق.ظ
 

صاف
3°C
رطوبت: 48%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 61
  • 1,095
  • 3,481,794
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

گردهمایی متقاضیان شهرک صنفی خلیج فارس برگزار شد


گردهمائی متقاضیان شهرک صنفی خلیج فارس در تاریخ ۹۵/۰۸/۱۶ ساعت ۱۳ در فرهنگسرای نیستان مهدیشهر با حضور خیره کننده متقاضیان شروع شد که در این مراسم ابتدا آقای جباری رئیس اتاق اصناف شهرستان مهدیشهر در جمع متقاضیان شهرک صنفی خلیج فارس گفت:
پیگیری های بسیار زیادی برای اخذ زمین شهرک صنفی انجام شد تا اینکه در سال ۸۶ آئین نامه ای تحت عنوان ایجاد شهرک صنفی تصویب و به تمام کشور ابلاغ شد.اولین گروهی که در استان این اقدام را پیگیری کرد اصناف مهدیشهر بود.کار ثبت شرکت از سال ۸۹ شروع و از سال ۹۰ شرکت ثبت و اقدامات لازم آغاز شد.چالشهای بسیاری را این شرکت پشت سر گذاشت تا بتواند زمینی را فراهم کند که با همکاری ادارات و نهادها و خصوصا اصناف و مردم این پروژه به سرانجام برسد.
ذوالفقار جباری افزود:ما به این باور رسیدیم که باید خودمان آستین بالا بزنیم و کسی به داد ما نمی رسد.حضور امروز شما دلگرمی است برای ما تا بتوانیم این شهرک را که هم خواسته مردم و هم خواسته صنوف است ایجاد کنیم.
اصناف می خواهند خودشان یک شهرک تخصصی داشته باشند و ما باید مکانی ایجاد کنیم که تمامی امکانات در آنجا باشد یعنی یک فرد صنفی صبح با کت شلوار بیاید و بعد از ظهر هم با کت و شلوار به منزل بازگردد.
وی در پایان از حضور پر رنگ اصناف، متقاضیان و هیئت مدیره شرکت احداث مجتمع های صنفی شهرستان مهدیشهر تقدیر و تشکر کرد.

photo_2016-11-08_13-09-23

نماینده اتاق اصناف استان در اتاق اصناف ایران گفت:
شهرک صنفی شهرکی است که در سراسر کشور انجام شده و نتیجه گرفته است.این بار اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن تصمیم گرفتند که خودشان این کار را انجام دهند و انصافا هر جا که اصناف آمدند خوب درخشیدند و نتایج خوبی به جای گذاشتند.
در سالیان پیش شهرداری، شهرک غنچه انگوری و گل رودبار را استارت زد که متاسفانه به ثمر ننشست و جواب اصناف را نداد.
آقابیک سعیدی افزود:دنیا دارد به سمتی می رود که مجتمع های صنفی صورت گیرد و به صورت راسته بازارها و بورس ایجاد شود.
ان شا الله این پروژه انجام خواهد شد و کسانی در راس کار هستند که خود را خدمتگزار شما می دانند نه سرمایه گزار

photo_2016-11-08_12-14-04

مدیر عامل شرکت احداث مجتمع های صنفی شهرستان مهدیشهر گفت:
با سرمایه گذاری ۳ اتحادیه (مصالح ساختمانی،مصنوعات چوبی و فلزی،خدمات اتومبیل سبک و سنگین)در سال ۹۰ شرکت تشکیل شد که جا دارد از روسای اتحادیه ها آقای سهراب ذوالفقاریان و آقای احمد پاکزادیان تشکر کنم که کمال همکاری را با ما داشتند.بعد از طی مسیر دشوار اداری ما توانستیم مصوبه ای برای تخصیص ۱۰ هکتار زمین را بگیریم که در سال ۹۲ در کارگروه زیربنایی تصویب و در سال ۹۳ مزایده برگزار و در سال ۹۵ زمین تحویل این شرکت شد.
ما هیچ منع قانونی در راه اجرای پروژه نداریم و تمامی مصوبات ما از کارگروه زیربنایی استانداری است.
کار اجرایی ما قابل تصور برای خیلی ها نیست.خیلی ها می گفتند کار شما نیست و اصناف نمی تواند این کار را انجام دهند.
حسن راد مهر گفت:طرح شهرک صنفی خلیج فارس طبق آمایش سرزمینی انجام گرفته است و دغدغه همه ما که مشتری کم داریم را برطرف می کند.
ان شا الله با همت شما عزیزان منطقه ی بزرگ و متمرکز تجاری ایجاد خواهیم کرد تا در این مجموعه از صفر تا صد خدمات ساختمان و خودرو انجام شود.
مدت زمان اجرای طرح ۳ سال است که اگر مشکل خاصی پیش نیاید و ما با همین سرعت جلو برویم تا ۶ ما دیگر فاز اول که مصالح ساختمانی است افتتاح خواهد شد.خوشبختانه با حمایت مسئولین طرح ما در کارگروه اقتصاد مقاومتی مصوب شده است و ان شا الله با حمایت دولت می توانیم از تسهیلات اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم.
حسن رادمهر از تلاش های مهندس قنبری به عنوان مدیر پروژه شهرک صنفی خلیج فارس تشکر و قدردانی کرد و ایشان را سخت کوش و پر انرژی توصیف کردند.
وی افزود:متراژهای مورد نظر بر مبنای ضوابط است .اگر کسی واحدی میخواهد باید ضوابط را رعایت کند و حداقل متراژ واگذاری برابر با متراژ ضوابط است.
واگذاری زمین برای ما امکان پذیر نیست و واگذاری به صورت واحدهای آماده و در تیپ متحدالشکل می باشد.
رادمهر زمان ثبت نام را از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر ماه سال جاری و مبلغ پیش پرداخت برای هر واحد را حداقل ۵ میلیون تومان اعلام کرد و مبنای واگذاری بر اساس اولویت های ارزیابی طرح است.
در طرح اولیه ما ۱۷۰واحد کارگاهی داریم که ۲۶۵ نفر تا الان در طرح ارزیابی ثبت نام کرده اند که این کار ما را مشکل خواهد کرد.
حسن رادمهر در ادامه از تلاش های تمام مسئولین ادارات و نهاد ها تشکر و قدردانی داشت وی از دکتر همتی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بسیار تشکر کرد و گفت:دکتر همتی تنها مسئولی هستند که انصافا هر چند روز گزارش کار پروژه را از ما می خواهند و با تدابیر و درایتی که داشتند در جهت رفع و حل مشکلات قدم برداشتند و پا به پای ما بودند.نمونه ای از همت ایشان را چند روز پیش شاهد بودیم که ۴ مدیر کل و معاون استاندار را به فرمانداری دعوت کردند و با حضور فرماندار محترم مشکل ما را حل کردند.
وی در انتها از تلاشهای تمامی افراد که در این پروژه دخیل هستند از تیم مهندسان افتخاری، پیمانکاران پروژه آقای نبیلی و اسکندری ،تیم فنی مهندسی شرکت، روسای اتحادیه ها و اتاق اصناف و از همه عزیزانی که از شهمیرزاد و درجزین و مهدیشهر آمدند و باعث دلگرمی ما شدند کمال تشکر و قدردانی را دارم.ان شا الله بتوانیم با حمایت شما این پروژه را به پایان برسانیم.

photo_2016-11-08_13-05-55

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...