امروز : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶, ۲:۲۲ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 21%
سرعت باد: 1 m/s جنوبجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 1,420
 • 970
 • 3,361,922
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

گزارش نشست نقد و بررسی “وعده دیدار”


به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان مهدیشهر، نشست نقد و بررسی فیلم مستند “وعده دیدار” بعد از ظهر سه شنبه نهم آذر در محل فرهنگسرای نیستان برگزار گردید. بعد از نمایش فیلم به مدت ۴۲ دقیقه، نقد و بررسی آن که به موضوع شهدا پرداخته بود، صورت گرفت.
آقای فاضلی نژاد نویسنده و کارگردان “وعده دیدار” این کار را ادای دینی به ساحت مقدس شهدا دانست و گفت: انگیزه ما معرفی شهدا به جوانان و نوجوانان نسل حاضر بود به نحوی که باعث باور پذیری شخصیت آنان شود. وی افزود: با تمام مشکلاتی که از لحاظ زمان و پیشرفت کار با آن مواجه بودیم اما احساس حضور شهدا مایه قوت قلب ما بود تا کار را به پایان برسانیم.
در این برنامه که با استقبال علاقه مندان و فیلمسازان جوان برگزار گردید جناب سرهنگ جواهری مسوول کنگره سرداران شهید استان سمنان، جناب سرهنگ احسانی مسوول بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و جناب آقای بهرامی معاون فرهنگی شهرداری سمنان نیز حضور داشتند و نظرات خود را در مورد فیلم بیان فرمودند.
انجمن سینمای جوانان مهدیشهر ضمن تقدیر از زحملات همه دست اندرکاران تولید این فیلم امیدوار است برگزاری چنین جلساتی باعث رشد کیفی تولیدات اعضای انجمن گردد.
 گفتنی است فیلم مستند “وعده دیدار” که به تهیه کنندگی کنگره سرداران و سه هزار شهید استان سمنان و با کارگردانی عزیز فاضلی نژاد تولید شده است به موضوع پیمان نامه سه تن از شهدای مهدیشهر  (علی سراج، مجتبی سعیدی و احمد مختاری) پرداخته است. لازم به توضیح است اکثر عوامل این فیلم از اعضای انجمن سینمای جوانان مهدیشهر می باشند. یداله حاجی علیان، بشیر فاضلی نژاد، اصغر ذوالفقاری، امیر بهادر، زهیر فاضلی نژاد، نعمت ملک احمدی و… از جمله عوامل این فیلم به شمار می آیند.

نشست نقد و بررسی فیلم مستند “وعده دیدار”

شهیدان مجتبی سعیدی، احمد مختاری و علی سراج

پیمان نامه سه شهید

یک پاسخ به “گزارش نشست نقد و بررسی “وعده دیدار””
 • حسن:

  خواهشی که ازشما دارم این است که من بخاطراینکه به این شهدا علاقه دارم وبه عنوان یک طلبه هرجا میرم یکی ازبرنامه هایم خاطرات این شهداست تقاضا دارم این فیلم را برای من ارسال کنید تا بتوانیم مبلغ خوبی برای شهدا باشیم=۰۹۱۷۹۷۳۶۷۸۱

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...