امروز : ۲۴ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲۵, ۱۳۹۶, ۲:۰۶ ق.ظ
 

صاف
14°C
رطوبت: 31%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 969
  • 1,390
  • 3,395,587
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶
دهه فجر - خباز استاندار سمنان:

اعتبار پروژه‌های مهدی‌شهر امسال ۳ برابر شد


محمدرضا خباز ظهر امروز پس از حضور در آیین افتتاح هم‌زمان پروژه‌های دهه فجر در شهرستان مهدی‌شهر که با حضور شماری از مسؤولان استانی و شهرستانی و هم‌زمان با سومین روز از دهه مبارک فجر انجام شد، به شهمیرزاد رفت و در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ای که طراحی شده بود، امروز که چهاردهم بهمن‌ماه است، سفر به مهدی‌شهر که با مردمانی غیور و متدین و مردانی خدوم همواره در صحنه است، را پیش‌بینی کرده بودیم.

وی تصریح کرد: امروز را از صبح به شهرستان مهدی‌شهر اختصاص دادیم و برنامه‌های مفصلی داشتیم؛ نخستین برنامه این بود که در مزار شهدای درجزین حضور پیدا کردیم و آنجا خوشبختانه تصمیم خوبی برای توسعه مسجد گرفته شد.

استاندار سمنان افزود: در آیین افتتاح ۴۱ پروژه مهدی‌شهر با اعتبار بیش از ۱۸۵ میلیارد ریال نیز شرکت کردیم و پروژه‌ها به‌صورت نمادین در دهه فجر افتتاح شد.

خباز بیان کرد: میزان اعتبار پروژه‌های شهرستان مهدی‌شهر امسال نسبت به سال گذشته حدود سه برابر شده و ۳۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: خدمت مردم خوب و متدین شهمیرزاد نیز رسیدیم و کلنگ یک مجتمع تجاری، آب‌درمانی و اداری که اوقاف و سرمایه‌گذار بخش خصوصی در آن مشارکت می‌کنند، به زمین زده شد.

استاندار سمنان گفت: همچنین در طرح دیگری قرار است بیش از ۶ میلیارد تومان شرکت ملی گاز و شرکت گاز استان سمنان در خطوط تغذیه گاز شهمیرزاد سرمایه‌گذاری کنند تا مردم این منطقه از نعمت گاز برخوردار باشند.

خباز بیان کرد: خدمت دو خانواده شهید از شهدای انقلاب اسلامی که در ایام پیروزی انقلاب به درجه رفیع شهادت رسیدند، نیز مشرف شدیم و امیدواریم خداوند متعال که نعمتش را بر ما ارزانی کرده و ریزش برف و باران را بر سر ملت‌های مسلمان به‌ویژه مردم ایران و بالأخص مردم خوب استان سمنان فراوان و بی‌ضرر ادامه دهد.

برچسب‌ها,

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...


بخشدار جدید مهدیشهر منصوب شد

تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۵
تعداد بازدید : 1,713

ساخت بزرگترین بشقاب سفالی جهان از توانمندی هنرمند سفالگر سنگسری است

تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۵
تعداد بازدید : 916

معاون جديد

معاون جدید فرماندار مهدیشهر منصوب شد

تاریخ : ۷ آذر ۱۳۹۵
تعداد بازدید : 278